The imaginary stadium and sport balls are modelled and rendered.

Legalne zakłady sportowe w Polsce

Aktualnie legalnie na polskim rynku działa dziewięć firm bukmacherskich. Każda z nich posiada zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie tego typu praktyk, a wszystkie gry, które organizują, prowadzone są w oparciu o zatwierdzony wcześniej regulamin. Większość operatorów daje zainteresowanym możliwość uczestnictwa w zakładach wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem Internetu, a dwie firmy – Super oraz najmłodszy na polskim rynku Total – posiadają na razie jedynie licencję na oferowanie zakładów piłkarskich w punktach naziemnych.

Jednym z najnowszych, a zarazem najpopularniejszych działających w Polsce buków jest ten kojarzony z nazwą napojów energetycznych. Po raz pierwszy z jego ofertą gracze mogli się zapoznać w 2016 roku. Z zakładów wzajemnych, proponowanych przez tego operatora korzysta się za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej. Bukmacher ten najwięcej uwagi poświęca wydarzeniom sportowym, choć interesuje go także życie polityczne, kulturalne oraz społeczne. Wielu graczy ucieszy fakt, że podczas zabawy, oprócz standardowych przelewów, może również wykorzystać e-portfel Skrill. Firma bukmacherska oferuje także swoim użytkownikom aplikacje na urządzenia mobilne, dostosowane do konkretnych systemów operacyjnych.

Dużą popularnością w naszym kraju cieszy się założony w 1997 roku Star Typ. Aktualnie bukmacher posiada zarówno punkty stacjonarne, jak i stronę internetową, za pośrednictwem której można zawierać zakłady wzajemne. Ten warszawski bukmacher jest skupiony na wydarzeniach sportowych, a w jego ofercie znajdują się zakłady, dotyczące m.in. piłki nożnej oraz piłki siatkowej czy esportu. Buk oferuje nowym graczom bonus na start, a ponadto udostępnia kody promocyjne, przesyłane zazwyczaj na adres mailowy. Często dostają je również użytkownicy przez długi czas nieaktywni – firma bukmacherska chce ich w ten sposób zachęcić do powrotu do gry.

Bez wątpienia najbardziej znana na rynku bukmacherskim jest czeska Firma bukmacherska. Pojawiła się w 2000 roku pod nazwą Profesjonał i już wtedy oferowała bukmacherskie zakłady wzajemne (wówczas tylko w punktach stacjonarnych). Obecnie bardzo rozwinęła się jej platforma internetowa, choć to nie znaczy, że firma zrezygnowała z salonów stacjonarnych. Oprócz szerokiej oferty zakładów sportowych, ta frma bukmacherska udostępnia zakłady wzajemne związane z aktualnymi wydarzeniami politycznymi. Ponadto, można też wybierać spośród wydarzeń live, wiele kombinacji zakładów z handicapem, standardowych 1×2 czy surebety (pewniaki). Firma oferuje szeroki wachlarz bonusów bukmacherskich, zwłaszcza dla graczy początkujących.

Nieco mniej znanym licencjonowanym bukmacherem jest mały warszawski bukmacher Toto. Firma ta powstała w 2011 roku i od tego czasu poświęca się organizacji gier losowych przez Internet. Ten legalny bukmacher proponuje zakłady sportowe, w tym również wydarzenia live. Dodatkowym bonusem dla nowych graczy jest możliwość negocjacji kursu wówczas, gdy wpłata przekroczy 500 złotych.

Poza wymienionymi operatorami w Polsce działa jeszcze legalnie pięciu operatorów zakładów wzajemnych a także dwie firmy, które do grona bukmacherów z licencją MF dołączyły na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy: rumuński Superbet oraz polska firma bukmacherska Totalbet.

Źródła: hazard.mf.gov.pl, www.legalsport.pl/ustawa-hazardowa/ustawa-hazardowa-w-pigulce/ustawa-hazardowa-tekst-jednolity-przepisow-o-grach-hazardowych/, prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/987282,nowelizacyjny-hazard.html

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL