Fot. Augusto Bizzi/ archiwum IKS-AWF Warszawa

31. Finał WOŚP: Wylicytuj koszulkę i szablę Adriana Castro

Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! Utytułowany szablista Adrian Castro walczy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w jednej drużynie i  na tegoroczny finał przekazał wyjątkowe sportowe pamiątki.

W szermierce na wózkach Adrian Castro osiągnął już niemal wszystko. Do kompletu brakuje mu tylko tytułu mistrza paraolimpijskiego, o który zamierza powalczyć podczas przyszłorocznych igrzysk w Paryżu. Jego medalowa kolekcja bez wątpienia działa na wyobraźnię. 32-latek to zdobywca m.in. srebrnego (2021) oraz brązowego (2016) medalu igrzysk paraolimpijskich, wielu krążków w imprezach rangi mistrzowskiej, w tym najcenniejszych – tytułów mistrza świata (2015) i mistrza Europy (2018, 2022). Jest również aktualnym liderem światowego rankingu w szabli i pięciokrotnym triumfatorem klasyfikacji generalnej na koniec sezonu.

Szablista Integracyjnego Klubu Sportowego AWF Warszawa w tym roku dołączył do drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i podarował na licytację sportowe pamiątki – oryginalną koszulkę z kolekcji olimpijskiej 4F #Tokio2020 oraz szablę, którą zdobywał medale na Pucharach Świata czy igrzyskach paraolimpijskich. Aukcja, podczas której można wylicytować ten wyjątkowy zestaw, trwa do 6 lutego br. i dostępna jest [TUTAJ]. Cel jest szczytny, bo wszystkie środki zebrane w ramach 31. Finału WOŚP przeznaczone zostaną na walkę z sepsą.

————

Fot. Augusto Bizzi/ archiwum IKS-AWF Warszawa

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter

I consent to the terms and conditions

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL