Artur Pióro sportowcem lipca!

Z wielką radością informujemy, że sportowcem lipca w głosowaniu czytelników portalu parasportowcy.pl został pływak Artur Pióro, trzykrotny medalista zakończonych przed tygodniem w tureckim Samsunie XXIII Letnich Igrzysk Głuchych.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female” buttontext=”Dla osób niedowidzących: Czytaj ten artykuł”]

Czwarta już odsłona naszej comiesięcznej zabawy cieszyła się jak dotąd największym zainteresowaniem wśród czytelników. Udostępniony przez nas na Facebooku wpis, pod którym zbierane były głosy, dotarł do ponad 32 600 osób. Pod wpisem tym zebrana została rekordowa liczba 749 reakcji.

Wśród nominowanych znaleźli się medaliści lekkoatletycznych mistrzostw świata oraz medaliści XXIII Letnich Igrzysk Głuchych. Grafikę z nazwiskami kandydatów prezentujemy poniżej.

Po zsumowaniu wszystkich reakcji okazało się, że największe wrażenie wśród czytelników zrobił wyczyn pływaka Artura Pióro, który podczas igrzysk w Samsunie trzykrotnie stawał na podium. Na zdobywcę srebrnego i dwóch brązowych medali zagłosowało 250 osób. Tym samym Artur Pióro dołączył do grona zwycięzców poprzednich trzech odsłon naszej zabawy – Małgorzaty Hałas (kwiecień), Ewy Durskiej (maj) i Adriana Castro (czerwiec). Na drugim miejscu znalazł się jego kolega z basenu, Konrad Powroźnik. Trzecia w tym zestawieniu była lekkoatletka Ewa Durska. Na kolejnych pozycjach znaleźli się Joanna Mazur i Michał Stawicki, Maciej Lepiato oraz Barbara Niewiedział.

Na poniższym wykresie prezentujemy ilościowy rozkład głosów na poszczególnych kandydatów.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej zabawie!

————
Fot.: Oficjalny fanpage Artura Pióro.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL