Bartosz Ostałowski gościem specjalnym Warsaw Motor Show

W ostatni weekend października Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zamieni się w europejską stolicę motoryzacji. W dniach 25-27 października odbędzie się tam Warsaw Motor Show – jedne z największych targów motoryzacyjnych w Europie. Pośród gości specjalnych wydarzenia będą m.in. Richard Hammond, Ben Collins, a także Bartosz Ostałowski.

Przed nami kolejna, już piąta edycja targów Warsaw Motor Show. Na powierzchni ponad 100 000 m2 pawilonów wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znajdą się atrakcje dla motomaniaków, a także sfery biznesowe i konferencyjne.

Każdy miłośnik czterech kółek znajdzie dla siebie coś interesującego. Organizatorzy przygotowali różne strefy, które odzwierciedlają wszystkie gałęzie motoryzacji, m.in. salon samochodowy, strefa tuningu i motorsportu, a także pokaz klasyków. Dodatkowo, podczas Warsaw Motor Show odbędą się oficjalne polskie premiery nowych modeli. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie Warsaw Motor Show.

Jednak targi motoryzacyjne to nie tylko samochody na ekspozycji. Będzie to również okazja, aby spotkać się z wieloma gwiazdami ze świata motoryzacji. Pośród tegorocznych gości znaleźli się m.in. Richard Hammond, Ben Collins i Bartosz Ostałowski, którzy wystąpią w panelach dyskusyjnych na scenie głównej i odwiedzą strefę fana.

Podczas Warsaw Motor Show odbędzie się również oficjalne zakończenie sezonu Driftingowych Mistrzostw Polski, podczas którego Bartosz Ostałowski odbierze nagrodę za 3. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy PRO2.

– Warsaw Motor Show to niesamowite samochody, świetni goście i niepowtarzalna atmosfera, dlatego zawsze chętnie przyjmuję zaproszenie na to wydarzenie. W tym roku będę z moim Nissanem, którego znajdziecie na naszym stanowisku obok strefy fana. Wisienką na torcie będzie zakończenie sezonu DMP, podczas którego stanę na podium. Zapraszam wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko!  – mówi Bartosz Ostałowski.

————

Informacja prasowa.
Fot. Rafał Kurek.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL