Ewa Durska sportowcem maja!

Z wielką radością informujemy, że sportowcem maja w głosowaniu czytelników portalu parasportowcy.pl została Ewa Durska. Trzykrotna złota medalistka igrzysk paraolimpijskich w pokonanym polu zostawiła szóstkę mocnych zawodników.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female” buttontext=”Dla osób niedowidzących: Czytaj ten artykuł”]

Druga odsłona naszej zabawy cieszyła się dużo większym zainteresowaniem wśród czytelników, co doskonale można zaobserwować po ilości zebranych reakcji (180). Udostępniony przez nas na Facebooku wpis dotarł do grona ponad 13 tysięcy odbiorców.

Po podliczeniu wszystkich głosów okazało się, że największym uznaniem wśród czytelników cieszyły się sukcesy lekkoatletki Ewy Durskiej, która podczas majowych mistrzostw świata osób z niepełnosprawnością intelektualną INAS sięgnęła po złoto w pchnięciu kuli i brąz w rzucie dyskiem. Na drugim miejscu znalazł się Adrian Castro, który z zawodów Pucharu Świata w Stadskaanal wrócił ze złotem w szabli. Stawkę na podium uzupełniły Iwona Podkościelna z Aleksandrą Tecław, zdobywczynie pierwszego i drugiego miejsca w Pucharze Świata w Ostendzie. Na poniższym wykresie prezentujemy ilościowy rozkład głosów.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej zabawie!

————
Fot.:
Robert Szaj/Polska Fundacja Paraolimpijska.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL