Fot.: www.monomoda.org

MONOMODA startuje z kolejnym projektem fotograficznym! Rusza nabór do wyjątkowej sesji

MONOMODA powraca! Po udanej pierwszej serii sesji zdjęciowych dla osób z niepełnosprawnością dwa lata temu jej twórcy powracają z kontynuacją projektu.

Twórcy projektu zapraszają osoby po amputacjach i po urazie rdzenia kręgowego na fotosesje, które odbędą się w połowie lutego 2022 roku w Poznaniu. Sesje będą bezpłatne. Zgłoszenia na e-mail m.zalecka@monomoda.org powinny zawierać krótki (2-3 zdaniowy) opis poprawki krawieckiej, jaką proponuje zgłaszający, aby przystosować ubiór do swojej niepełnosprawności. Autorzy najciekawszych propozycji zostaną zaproszeni do współpracy oraz wezmą udział w sesjach zdjęciowych.

Fot.: www.monomoda.org
Czym jest MONOMODA?

MONOMODA to wyjątkowy projekt fotograficzny i medialny prezentujący wyjątkowe osoby bez ukrywania ich niepełnosprawności. Sesje zdjęciowe produkowane są w jakości i takim samym trybie w jakim pracują największe magazyny modowe na świecie. Misją działań przedsięwzięcia jest wspomaganie samoakceptacji osób z niepełnosprawnościami, oraz świadomości społecznej dotyczącej wyzwań tych osób. MONOMODA buduje także świadomość estetyczną, uczy komponowania kreacji, unikania podstawowych błędów modowych. Wielokrotnie udowodniła, że niepełnosprawność nie stoi na przeszkodzie, żeby wyglądać pięknie. Dotychczasowe sesje znajdują się na stronie www.monomoda.org.

————

Informacja prasowa

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter

I consent to the terms and conditions

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL