Fot. Bartłomiej Zborowski/WPA

Starty Polaków podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy – Bydgoszcz 2021

Wtorek, 1 czerwca:

Sesja poranna:
10:00 – pchnięcie kulą (F12) – Marek Wietecki
10:08 – rzut dyskiem (F64) – Faustyna Kotłowska
10:20 – rzut oszczepem (F34) – Lucyna Kornobys, Joanna Oleksiuk
10:30 – 1500 metrów (T11) – Joanna Mazur z przew. Michałem Stawickim
10:45 – 400 metrów (T20) el. – Sylwester Jaciuk
10:50 – pchnięcie kulą (F33) – Michał Głąb
11:10 – 5000 metrów (T13) – Łukasz Wietecki
11:20 – rzut dyskiem (F55) – Karolina Strawińska
12:22 – 400 metrów (T37) – Dominika Rybicka
12:32 – 400 metrów (T47) – Katarzyna Kisiel, Agata Krzywdzińska, Agata Gałan
Sesja wieczorna:
17:30 – rzut dyskiem (F38) – Natalia Jasińska
17:36 – pchnięcie kulą (F55) – Lech Stoltman, Damian Ligęza
18:28 – rzut maczugą (F32) – Maciej Sochal
18:33 – 100 metrów (T53) – Samuel Kołek
18:52 – 400 metrów (T20) finał – ew. Sylwester Jaciuk
19:02 – 100 metrów (T47) – Michał Derus
19:45 – pchnięcie kulą (F41) – Bartosz Tyszkowski

Środa, 2 czerwca:

Sesja poranna:

10:12 – pchnięcie kulą (F11) – Mirosław Madzia
10:46 – 100 metrów (T13) el. – Jakub Nicpoń
11:25 – rzut oszczepem F37/38 – Łukasz Czarnecki, Damian Wróblewski
11:30 – 5000 metrów (T11) – Aleksander Kossakowski z przew. Krzysztofem Wasilewskim
12:00 – skok w dal (T37) – Marta Piotrowska
12:07 – 200 metrów (T35) – Jagoda Kibil
12:14 – pchnięcie kulą (F40) – Renata Śliwińska
12:45 – 100 metrów (T37) – Michał Kotkowski

Sesja wieczorna:

17:30 – pchnięcie kulą (F34) – Tomasz Pauliński
17:34 – rzut oszczepem (F57) – Tomasz Wróbel
17:38 – skok w dal (T47) – Magdalena Gontarz
18:18 – 1500 metrów (T20) – Barbara Bieganowska-Zając
18:40 – pchnięcie kulą (F20) – Piotr Rydzykowski, Łukasz Walczak
19:14 – 100 metrów (T13) finał – ew. Jakub Nicpoń
19:22 – 100 metrów (T36) – Krzysztof Ciuksza
19:32 – 100 metrów (T38) – Ingrid Renecka
20:20 – 200 metrów (T47) el. – Alicja Jeromin Agata Krzywdzińska
20:27 – 200 metrów (T47) el. – Agata Gałan

Czwartek, 3 czerwca:

Sesja poranna:

10:12 – pchnięcie kulą (F53) – Bartosz Górczak
10:55 – 400 metrów (T12) el. – Mateusz Michalski
11:15 – 400 metrów (T13) el. – Jakub Nicpoń
11:30 – 200 metrów (T47) – Alicja Jeromin, Agata Krzywdzińska, Agata Gałan
12:00 – pchnięcie kulą (F37) – Natalia Jasińska, Iwona Koprowska

Sesja wieczorna:

17:34 – rzut dyskiem (F56) – Łukasz Drabiuk, Mateusz Biernat
17:38 – pchnięcie kulą (F37) – Jakub Mirosław, Łukasz Czarnecki, Tomasz Ściubak
18:12 – 400 metrów (T20) el. – Sabina Stenka-Szymańska, Justyna Franieczek
18:30 – 400 metrów (T13) – ew. Jakub Nicpoń
18:34 – pchnięcie kulą (F34) – Lucyna Kornobys
18:45 – skok wzwyż (T42/44/63/64) – Maciej Lepiato, Łukasz Mamczarz
19:09 – 200 metrów (T37) – Dominika Rybicka
19:20 – 400 metrów (T37) – Michał Kotkowski
19:32 – 400 metrów (T47) – Michał Majchrzak
20:12 – 400 metrów (T53) – Samuel Kołek

Piątek, 4 czerwca:

Sesja poranna:

10:00 – rzut oszczepem (F34) – Michał Szafrański, Mateusz Wojnicki
10:04 – skok w dal (T20) – Tycjan Kozdra
10:08 – rzut dyskiem (F52) – Robert Jachimowicz, Piotr Kosewicz, Rafał Rocki
11:00 – pchnięcie kulą (F52) – Maciej Sochal
11:10 – 400 metrów (T11) – Joanna Mazur z przew. Michałem Stawickim
11:18 – 100 metrów (T47) el. – Alicja Jeromin, Marta Paździor
11:32 – skok w dal (T38) – Anna Trener–Wierciak
11:36 – 100 metrów (T47) el. – Katarzyna Kisiel
11:48 – 400 metrów (T20) – Justyna Franieczek, Sabina Stenka–Szymańska
12:05 – 1500 metrów (T11) – Aleksander Kossakowski z przew. Krzysztofem Wasilewskim
12:47 – sztafeta 4×100 metrów

Sesja wieczorna:

17:34 – rzut oszczepem (F13) – Marek Wietecki, Dariusz Osiński
17:50 – pchnięcie kulą (F32) – Róża Kozakowska
18:10 – 100 metrów (RR1) – Patryk Krause
18:20 – 200 metrów (T37) – Michał Kotkowski
19:00 – skok w dal (T20) – Karolina Kucharczyk
19:04 – 100 metrów (RR1) – Miriam Dominikowska
19:04 – 100 metrów (RR3) – Zofia Kałucka
19:10 – pchnięcie kulą (F36) – Paweł Piotrowski
19:37 – 800 metrów (T53) – Samuel Kołek
19:56 – 1500 metrów (T20) – Daniel Pek, Sylwester Jaciuk
20:10 – 1500 metrów (T13) – Łukasz Wietecki

Sobota, 5 czerwca:

Sesja poranna:

10:00 – skok w dal (T37) – Mateusz Owczarek
10:04 – rzut dyskiem (T37) – Jakub Mirosław, Łukasz Czarnecki, Damian Wróblewski
10:50 – pchnięcie kulą (F33) – Joanna Oleksiuk
10:54 – 100 metrów (T12) el. – Mateusz Michalski
11:35 – 400 metrów (T36) – Krzysztof Ciuksza
11:40 – pchnięcie kulą (F35) – Klaudia Maliszewska
11:51 – rzut oszczepem (F46) – Katarzyna Piekart, Kornelia Adamczyk
12:02 – 200 metrów (T11) el. – Joanna Mazur z przew. Michałem Stawickim
12:40 – 100 metrów (T37) – Dominika Rybicka, Marta Piotrowska

Sesja wieczorna:

17:30 – rzut dyskiem (F11) – Mirosław Madzia
17:38 – pchnięcie kulą (F57) – Janusz Rokicki, Piotr Kąkol, Tomasz Wróbel
18:00 – 100 metrów (T35) – Jagoda Kibil
18:08 – 100 metrów (T47) – Alicja Jeromin
18:36 – 1500 metrów (T38) – Robert Cwenar
19:16 – 200 metrów (T11) – ew. Joanna Mazur z przew. Michałem Stawickim
19:20 – rzut dyskiem (F41) – Renata Śliwińska
20:06 – 100 metrów (T12) – ew. Mateusz Michalski

Transmisje na antenie TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl!
————
Fot. główne: Bartłomiej Zborowski/WPA
error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL