Fot. SIKT Płock

Tenis na wózkach: Bez Polaków już w Tokio, nie udało się pokonać faworytów

Nie obejrzymy już polskich tenisistów na wózkach podczas igrzysk paraolimpijskich w Tokio. Dziś z turniejem pożegnał się z Piotr Jaroszewski. Nasz 55-letni reprezentant przegrał z rozstawionym z nr 11 Hiszpanem Martinem de la Puente.

Polskiego tenisistę Piotra Jaroszewskiego czekało dziś bardzo trudne zadanie. Jego rywalem był wyżej notowany Hiszpan Martin de la Puente. Ewentualna wygrana byłaby bardzo miłą niespodzianką, jednak nasz reprezentant był wyraźnie słabszy od przeciwnika z Półwyspu Iberyjskiego. 55-letni Polak przegrał z nim dwukrotnie 1:6. W ten sposób zakończył się jednocześnie polski udział tenisistów na wózkach na igrzyskach paraolimpijskich w japońskim Tokio.  W pierwszej rundzie Polak pokonał Jaime Sepuvelde z Chile 2:1 (1:6, 6:4, 6:4).

Wczoraj z turniejem pożegnał się Kamil Fabisiak w singlu, wspólnie z Jaroszewskim odpadli również w deblu.

Wyniki:

Piotr Jaroszewski – Martin de la Puente 1:6, 1:6.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter

I consent to the terms and conditions

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL