Tenisiści Kruszelnicki i Fabisiak zagrają w Rosji

Już dziś w Sankt Petersburgu rusza turniej tenisa na wózkach Megafon Dreamcup. W Rosji zobaczymy dwóch naszych najlepszych zawodników w tej dyscyplinie – Kamila Fabisiaka oraz Tadeusza Kruszelnickiego. Zawody potrwają do wtorku.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female” buttontext=”Dla osób niedowidzących: Czytaj ten artykuł”]

Biało-czerwoni w turnieju ITF 3 Series na korcie twardym zostali rozstawieni. Z dwójką zagra Kamil Fabisiak zeszłoroczny półfinalista, zaś Tadeusz Kruszelnicki wystąpi z trójką. Najwyżej rozstawiony jest Daniel Caverzaschi, piętnasta rakieta światowego rankingu. Kamil Fabisiak notowany jest dwie lokaty niżej. Tadeusz Kruszelnicki plasuje się na dwudziestej ósmej pozycji. Biało-czerwoni mogą trafić na siebie w półfinale turnieju singlowego. O wynikach turnieju będą mogli Państwo przeczytać na naszej stronie.

Dla Fabisiaka to drugi tegoroczny turniej, w marcu wygrał turniej deblowy oraz awansował do półfinału gry singlowej w Biel-Bienne w Szwajcarii. Dla drugiego naszego doświadczonego tenisisty to pierwszy turniej w tym roku.

 

Fot. Andrzej Chrobot /SIKT PŁOCK.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL