Tokio 2020: Bartłomiej Mróz z drugą porażką na igrzyskach

W debiutującym na igrzyskach paraolimpijskich badmintonie szlaki Polakom przeciera Bartłomiej Mróz. 27-latek jest naszym jedynym reprezentantem w tej dyscyplinie. Niestety dziś zanotował drugą porażkę i nadal pozostajemy bez historycznej wygranej na igrzyskach paraolimpijskich.

W pierwszym meczu Polak  (klasa niepełnosprawności SU5) przegrał 0:2 (16:21, 17:21) z Merilem Loquettem z Francji. Dziś jego rywalem był wicemistrz świata z 2019 roku Nugroho Suryo. Indonezyjczyk niestety nie dał szans Polakowi, wygrywając całe spotkanie 2:0, a w setach 21:13, 21:10.

Jutro kolejne ciężkie zadanie z drugim z Indonezyjczyków Anrimusthim Dhevą. Kolejny rywal Polaka to aktualny mistrz świata. Mecz ten rozegrany zostanie w piątek o 5:20 polskiego czasu.

Faza grupowa, klasa SU5:

Bartłomiej Mróz – Nugroho Suryo (Indonezja) 13:21, 10:21

————

Fot. Fanpage Bartłomieja Mroza

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL