Biegasz, jeździsz… pomagasz! Dołącz do RakReatonu

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową po raz kolejny zaprasza do udziału w RakReatonie. Cel? Wspólne pokonanie miliona kilometrów, dzięki czemu 100 000 złotych wesprze leczenie dzieci chorych onkologicznie. Akcja potrwa przez cały wrzesień. To część  społecznej kampanii edukacyjnej “Złota Wstążka” – ściśle związanej z onkologią dziecięcą. W nadchodzącej edycji tematem przewodnim będzie białaczka, a konkretnie profilaktyka, objawy, leczenie i budujący przekaz, że z chorobą można wygrać.

JAK TO DZIAŁA?

  1. Ściągasz aplikację Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i 1 września dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą „RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!)i jazda na rowerze.
  2. Możesz połączyć swoje konto z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polar Flow. Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.
  3. Ruszasz się, kiedy masz ochotę. Nigdzie nie deklarujesz swoich zamiarów, nikt nie będzie Cię sprawdzał, ale pamiętaj, że im więcej Twojej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania.
  4. Jeśli chcesz, możesz dzielić się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do wpisu #zlotawstazka i #rakreaton.
  5. Możesz wpłacić „wpisowe” na konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Ten krok nie jest obowiązkowy, bo udział w wyzwaniu jest bezpłatny. To ma być zabawa ze świadomością, że w ten sposób wspierasz dzieci chore na nowotwory, ale będzie nam miło, jeśli dołożysz swoją cegiełkę w postaci dowolnej wpłaty.
  6. Za udział w akcji otrzymasz dyplom.
  7. Dołącz do RakReatonu w dowolnym czasie od 1 do 30 września. Podczas trwania wyzwania zaproś znajomych i rodzinę do wzięcia udziału razem z Tobą.
  8. Regulamin wydarzenia: [https://bit.ly/regulamin-rakreaton-2021].

Portal parasportowcy.pl włącza się do akcji od samego początku jej trwania. W roku paraolimpijskich bardziej niż kiedykolwiek życzymy na Was – naszych czytelników.

 

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL