Obiad z mistrzem: Poznaj bliżej naszych sportowców!

Tomasz Batko w swoim cyklu „Obiad z mistrzem” zaprosił na rozmowę czworo naszych czołowych zawodników. Gośćmi byli pływak Wojciech Makowski, kolarz Rafał Wilk oraz biegaczka Joanna Mazur wraz przewodnikiem Michałem Stawickim. Zapraszamy do obejrzenia!

>> Obiad z mistrzem – Wojciech Makowski <<

Jak wygląda trening Wojciecha Makowskiego, kiedy na poważnie rozpoczął starty w zawodach? Dowiedz się, jak wygląda wykonywanie nawrotów przez niewidomych i niedowidzących pływaków oraz jakie ma kolejne muzyczne plany.

>> Obiad z mistrzem – Rafał Wilk <<

Kolejnym gościem był Rafał Wilk.  W wywiadzie między innymi o tym, że sport jest jeden, o podejściu do osób niepełnosprawnych, o uczeniu się  „wszystkie od nowa””,  o wypadku i  kontuzjach, a także o wsparciu sponsorów i celach na igrzyska paraolimpijskie w Tokio.

>> Obiad z mistrzem – Joanna Mazur i Michał Stawicki <<

Następny odcinek to ciekawa rozmowa z lekkoatletami, Joanną Mazur i Michałem Stawickim m.in. o początkach współpracy, łączeniu różnych dystansów oraz tańcu.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL