Orlen Polish Open – zapraszamy do Płocka!

W dniach 30 maja –  3 czerwca na kortach Wisła w Płocku 54 zawodników z 15 krajów z całego świata: RPA, Holandii, Francji, Niemiec, Argentyny, Austrii, Grecji, Rosji, Finlandii, Czech, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Litwy i Polski walczyć będzie o punkty do światowego rankingu International Tennis Federation i wysokie premie pieniężne. Pula nagród po raz pierwszy w historii wyniesie 20.000 dolarów. Turniej będzie posiadał kategorię ITF2.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female” buttontext=”Dla osób niedowidzących: Czytaj ten artykuł”]

Rok temu w singlu najlepszy okazał się Tom Egberink, zaś w deblu triumfował wspomniany Holender z Francuzem Fredericem Cattaneo. Po raz pierwszy Sędzia Naczelny będzie z zagranicy – z Belgii przyjedzie Tim Valgaeren. Pierwszy raz pojawi się również zawodnik z Finlandii, a w kategorii Quad zobaczymy dwóch braci bliźniaków z Niemiec.

Codzienne relacje znajdziecie dzięki orlenpolishopen.pl na naszej stronie. Zapraszamy również do śledzenia oficjalnej strony imprezy.

Plan tegorocznego turnieju:

  • wtorek, 30.05 – mecze od godz. 9 do końca dnia
  • środa, 31.05 – mecze od godz. 9 do końca dnia
  • czwartek, 01.06 – mecze od godz. 9:00 do końca dnia
  • piątek, 02.06 – finały gry pojedynczej kobiet i quadów oraz finały gier podwójnych mężczyzn, kobiet i quadów.
  • sobota, 03.06 – finał gry pojedynczej mężczyzn – godz. 11, wręczenie pucharu na korcie po meczu.

Dla kibiców wstęp wolny.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL