Ruszają zapisy do Disabled Sailing – Polish Cup 2019

Czas wystartować z kolejnym wydarzeniem i zaprosić do udziału w regatach Disabled Sailing – Polish Cup 2019!

Już na początku września startują sześciodniowe regaty wraz ze szkoleniem żeglarskim dla osób z niepełnosprawnościami. To będzie rewelacyjna okazja do podwyższenia umiejętności żeglarskich wszystkich uczestników zawodów. Wydarzenie jest dedykowane dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (niezależnie od stopnia) będących na różnym poziomie posiadanych umiejętności żeglarskich (amatorzy, turyści, zawodnicy). Zawody prowadzone będą na łodziach specjalnie dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (klasa Hansa 303), na których można żeglować zarówno w jedną jak i w dwie osoby. To doskonała okazja dla osób, które jeszcze nigdy nie miały możliwości żeglowania tą klasą łodzi – zapewniamy instruktaż i pomoc w obsłudze i przygotowaniu jachtu.

Termin imprezy: 8-13 września 2019 r.
Miejsce: Gościniec Molo, ul. Jeziorna 1B, 11-700 Mrągowo
Organizator: Polski Związek Żeglarski

Wsparcie finansowe: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, sprzęt żeglarski, wolontariuszy, medale/puchary dla zwycięzców, opiekę instruktorów.

Czasu coraz mniej!
Zgłoś się, przesyłając formularz zgłoszenia i skan orzeczenia na adres g.prokopowicz@pya.org.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej szczegółów znaleźć można pod bastępującymi linkami:
http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/disabled-sailing–polish-cup-2019—zgloszenia/

http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/disabled-sailing–polish-cup-2019/?fbclid=IwAR1ELj6tz_X5suEiBWePgUnZHk1typZPufAerCgIv_dE87esB8uXbswNSeM

————

Informacja prasowa.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL