Polscy siatkarze plażowi walczą w turnieju w Słowenii!

Od wielu lat z ogromnymi sukcesami. Zawsze wracają z medalami na piersi. I zawsze skromni ponad miarę. Z dumą reprezentują nasz kraj na turniejach międzynarodowych. Zawsze nastawieni na sukces. Zawsze walczący o najwyższe miejsca.

W poniedziałek 26 lipca we wczesnych godzinach porannych zameldowali się na Turnieju w Słowenii. Od wtorku do czwartku powalczą z przeciwnikami o trofea, medale i po raz kolejny mają nadzieję usłyszeć finałowego Mazurka Dąbrowskiego.

Wyjściowa czwórka reprezentacji Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej Artur Wąsowicz, Rafał Wojtowicz, Bartłomiej Synowiec i Michał Wypych pod czujnym okiem trenera Kadry Piotra Janiaka ma wielkie apetyty na złoto.

– Chłopaki są dobrze przygotowani po trzech zgrupowaniach kadry w Polsce. Wiedzą, co mają robić i mają ogromny apetyt na zwycięstwo. Nastawienie mamy bojowe i nie oddamy łatwo swojej skóry. Reprezentanci mają profesjonalną opiekę ze strony fizjoterapeuty Natalii Płóciennik i wsparcie trenera mentalnego Marty Gargas. Wierzymy wszyscy w nasz wspólny sukces – mówi trener Kadry Piotr Janiak.

– Dobre przygotowanie sportowe, wytrzymałościowe, taktyczne i mentalne to podstawa w drodze do sukcesu. Chłopaki są nastawieni bardzo pozytywnie. Chcą grać i wygrywać. Mają duże apetyty na złoto. Wiedzą, na co ich stać, ale nie lekceważą żadnego z przeciwników. Wiemy wszyscy, że łatwo nie będzie, ale wierzymy w sukces i zwycięstwo – mówi trener mentalny Kadry Marta Gargas

Wtorek 27 lipca jest dla naszej reprezentacji bardzo wyczerpujący i wymagający – rozegrają bowiem trzy mecze grupowe. O godz. 12:00 zagrają z gospodarzem turnieju Słowenią. Następnie o 17:00 zmierzą się z Węgrami, a dwie godziny później podejmą Chorwatów. Nie łatwiej zapowiada się środa. O godz. 16:00 czeka ich mecz z Włochami a o 18:00 ze Słowacją.

Po meczach w grupach zostanie wyłoniona pierwsza czwórka, która również w środę w godz. 20:00 i 21:00 rozegra mecze o miejsca w półfinałach i finałach turnieju. Spotkania o medalowe miejsca zaplanowane są na czwartek. Finał turnieju wieńczący rozgrywki odbędzie się o godz. 19:00.

Wszystkie mecze będzie można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych, a mecze naszej reprezentacji w relacji na żywo na fanpage’u Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej.

————

Informacja prasowa

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter

I consent to the terms and conditions

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL