Niewidomi tenisiści potrzebują naszej pomocy!

Niewidomi grają w tenisa! Szansa na medale w Hiszpanii.” taką nazwę nosi nowo powstała zbiórka na portalu polakpotrafi.pl. Na chwilę obecną zebrano ponad 45000 złotych co pozwala na udział w turnieju tylko podstawowego składu. Brakuje 15 tysięcy, aby do Hiszpanii mógł pojechać pełen skład.

W zbiórce udział już wzięło 210 wspierających, a do zakończenia projektu jeszcze 36 godzin. Jest zatem szansa, że pełna reprezentacja pojedzie po – mamy nadzieję – medale na International Blind Tennis Tournament: Spain 2017. Będzie to pierwszy międzynarodowy turniej tenisa ziemnego dla osób z dysfunkcją wzroku.

Jesteśmy gotowi by wziąć w nim udział i powalczyć o medale. Jednak by spełnić to marzenie potrzebujemy 40 000 złotych. Udział w tym Turnieju to szansa pokazania wszystkim, że chcieć to móc, niezależnie od wszystkiego. – piszą zawodnicy.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do zbiórki, to możecie zrobić to w tym miejscu. Pamiętajcie, że każda złotówka się liczy!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

error: Nasze materiały chronione są prawem autorskim! Kopiowanie ich i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione! - paraSPORTOWCY.PL